Radomianie dla Demokracji

Zamordowano człowieka...

Zamordowano człowieka...

Mimo zimna i ciężkiej sytuacji na radomskich drogach, przybyliście, aby w milczeniu być razem z nami w tej ciężkiej chwili. Nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie. Wczoraj porażeni wiadomością o ataku nożownika na prezydenta Pawła Adamowicza, a dziś informacją o Jego śmierci.

Trudno jest przejść nad tym do zwykłych zajęć, trudno zrozumieć człowieka, który z nożem atakuje innego człowieka z zamiarem odebrania mu życia. Zebraliśmy się razem, zjednoczeni w milczeniu zapaliliśmy światełko pamięci, pożegnania pana Pawła Adamowicza. 

Prezydent Adamowicz był atakowany z wielu stron, nagonkę prowadzili aparatczycy z PiSu a Młodzież Wszechpolska wystawiła Mu akt zgonu. Pisowska upolityczniona prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie, uzasadniając, że intencją wystawienia „politycznych aktów zgonu” nie było nawoływanie do nienawiści, ale wyrażenie niezadowolenia z podejmowanych przez prezydentów inicjatyw. Dziwi to kogoś?

Tu muszę się chwilę zatrzymać, bo Młodzież Wszechpolska w Radomiu w 2017 roku, podczas naszych uroczystości uczczenia wydarzeń czerwcowych, zakłóciła te obchody, a potem brutalnie zaatakowała nas i pobiła naszego kolegę z Warszawy. Śledztwo w tej sprawie było prowadzone nie po to, aby udowodnić bezsprzeczną winę Młodzieży Wszechpolskiej, ale po to, aby na ławie oskarżonych posadzić również pobitego!
Kilkakrotnie zmieniono prokuratora, aż w końcu znalazła się pani prokurator, która tego dokonała w taki sposób, że pobity stał się współsprawcą czynu przestępczego!

Partia PiS zaatakowała nas wszystkich - Polskę i Polaków! Nie możemy dopuścić do rozkradania naszego kraju i do ograniczania naszych konstytucyjnych praw! 

Główny ideolog, który prowadzi na smyczy wszystkich swoich partyjnych aparatczyków, siedzi zawsze z tyłu. Spolegliwie i nadgorliwie wykonują jego polecanie natychmiast i bez zastanowienia, czerpiąc z tego olbrzymie korzyści. Również "nasi" radomscy pisowcy, próbują w różny sposób zbijać majątek, korzystając z bycia "u władzy". Ale pamiętajmy, wszystko kiedyś ma swój kres! 

Niedługo Was rozliczymy!

Waldemar Bukalski

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom