Radomianie dla Demokracji

Świętujemy!

Świętujemy!

W dniu 1 maja o godzinie 12:00 spotykamy się na Pl. Konstytucji przy fontannach aby świętować piętnastą rocznicę stowarzyszenia Polski z Unią Europejską. Przypomnijmy że starania o nasze członkostwo w UE podjął rozpoczynając negocjacje w sprawie Układu Europejskiego, pierwszy po wojnie niekomunistyczny rząd Tadeusza Mazowieckiego.
Będziemy tam, aby przekazać Wam materiały dotyczące UE i niespodzianki dla dzieci

Drugiego maja, w Święto Flagi, rozwiniemy wspólnie z mieszkańczami naszego miasta 100 metrową flagę Polski i przemaszerujemy z placu Corazziego w stronę placu Konstytucji. To będzie najdłuższa flaga Polski w historii Radomia.

Wzorem ubieglego roku, na plac Corazziego o godzine 12:00 zapraszamy dzieci na specjalnie zorganizowany mini-festyn z okazji Święta Flagi. Przygotujemy dla Was świetną zabawę, umożliwimy wzięcie udziału w kilku konkurencjach a wszystkie dzieci będą nagrodzone. 
Będzie możliwość pomalowania buzi, rysowania.kredą, zabawy niespodzianki, dla odważnych przewidujemy możliwość śpiewania lub deklamowania wierszyków. Oczywiście będzie pyszna wata cukrowa, balony a gościem specjalnym będzie clown Radomek. 

Serdecznie zapraszamy na wszystkie imprezy!
 

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom