Radomianie dla Demokracji

Solidarność i proeuropejskość!

Solidarność i proeuropejskość!

W ostatni weekend kolejny raz wyszliśmy na ulice Radomia w ramach akcji Europejska Wiosna w Radomiu. Rozdaliśmy wiele materiałów dotyczących UE, zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych obywateli naszego miasta. Dla najmłodszych mieliśmy przepiękne niebieskie wiatraczki z symbolicznym gwiazdkami Unii Europejskiej.

Spotykalismy się z dużym zainteresowaniem radomian i mamy nadzieję, że nasze działania profrekwencyjne odniosą spodziewany skutek i zobaczymy o wiele więcej radomian przy urnach 26 maja. Zebraliśmy również kolejne podpisy wsparcia naszych działań o nadanie imienia Andrzeja Wajdy nowej trasie N-S w Radomiu.

Późnym popołudniem przenieśliśmy się na plac Corazziego aby wspomóc technicznie wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli. Użyczyliśmy naszego systemu nagłaśniającego, który był użyty po raz pierwszy podczas tak dużej imprezy. Członkowie naszego Stowarzyszenia, czynnie uczestniczyli w wiecu rozdając informacje z numerem konta Funduszu Strajkowego. Po czterech dniach na koncie funduszu strajkowego dla nauczycieli jest już ponad pięć milionów złotych.
 

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom