Radomianie dla Demokracji

IV KORD - Nasze Wybory

IV KORD - Nasze Wybory

W sobotę 7 września w Łodzi odbędzie się IV Kongres Obywatelskich Ruchów Ulicznych. Na Kongres wybiera się grupa członków naszego Stowarzyszenia, to świetna okazja, żeby spotkać prodemokratycznych aktywistów z całej Polski i nawiązać kontakty, które mogą przydać się podczas kampanii wyborczej.

Spotkamy się w Łodzi wyłącznie w jednej sprawie – jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu RP.

Potrzebne jest połączenie wszystkich prodemokratycznych sił w Polsce. Aktywiści z opozycji ulicznej, politycy z opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej, samorządowcy i wspierający nas eksperci mają za zadanie jak najlepiej wykorzystać ten dzień. Do wymiany doświadczeń i poglądów. Do prezentacji swoich możliwości i planów. Do nawiązania kontaktów i umówienia się na konkretne działania w kampanii wyborczej.

Zadaniem organizatorów będzie stworzenie atmosfery sprzyjającej bezpośredniej, szczerej i merytorycznej rozmowie, bez długich przemówień i wykładów ex cathedra.
Oprócz oficjalnych wystąpień i sesji warsztatowej przewidziana jest przestrzeń do prezentacji grup obywatelskich oraz poszczególnych kandydatów do Sejmu i Senatu.

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom