Radomianie dla Demokracji

IV Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych

IV Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych

Do liderów opozycyjnych partii politycznych
Do Prezydentów Miast i Burmistrzów Gmin

Szanowni Państwo, Drodzy Politycy i Samorządowcy, w imieniu zespołu przygotowującego IV Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do udziału w naszym wydarzeniu. Niech 7 września w Łodzi spotkają się aktywiści z opozycji ulicznej, politycy ugrupowań opozycyjnych, samorządowcy oraz przedstawiciele organizacji stojących na straży demokracji i praw człowieka.

 

Przed nami wybory do Sejmu i Senatu RP - wybory, w których będziemy walczyć o Polskę demokratyczną, praworządną, europejską. Musimy zawalczyć o nią wspólnie. Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych to platforma współpracy dla wszystkich prodemokratycznych sił w naszym kraju. To realna i wirtualna infrastruktura wspierana przez dziesiątki wolontariuszek i wolontariuszy w całej Polsce.

Nasza aktywność była bardzo pomocna podczas zeszłorocznych wyborów samorządowych, a wielu wspomaganych przez nas demokratycznych kandydatów osiągnęło wyborczy sukces. W majowej kampanii europarlamentarnej z powodzeniem prowadziliśmy akcje profrekwencyjne. Mamy doświadczenie w działaniu w terenie, potrafimy nawiązać relacje i rzeczywisty dialog w społecznościach lokalnych. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z osobami, które jesienią będą kandydować do parlamentu. Powinniśmy wspólnie przygotować się do wyborów. Spotkanie w Łodzi będzie świetną okazją, żeby wymienić się doświadczeniami, informacjami i kontaktami, pokazać już istniejące i sprawdzone narzędzia.

KORD ma połączyć opozycję uliczną z opozycją parlamentarną i pozaparlamentarną oraz działaczami samorządowymi każdego szczebla.
Liczymy na Waszą obecność i gotowość do wspólnej pracy na rzecz lepszej Polski. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: kontakt@kord.org.pl

Aktualne informacje na temat IV Kongresu Obywatelskich Ruchów Demokratycznych można znaleźć na naszej stronie www: https://kord.org.pl/ oraz na stronie FB: www.facebook.com/KongresObywatelskichRuchowDemokratycznych

W imieniu zespołu #KORD,

Robert Hojda
inicjator i koordynator

Warszawa, 20 lipca 2019 roku

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom